اتوبان تبریز_سهند؛ حکایت یک پروژه ناتمام

روژه عمرانی اتوبان تبریز – سهند یکی از قدیمی‌ترین پروژه‌هایی است که بعد از ۱۶ سال از آغاز آن، هنوز به بهره برداری نرسیده است. پروژه ای که در صورت تکمیل این اتوبان ، مسافران مسیر ۳۰ دقیقه ای را در عرض ۱۰ دقیقه طی خواهند کرد.

پروژه عمرانی اتوبان تبریز – سهند یکی از قدیمی‌ترین پروژه‌هایی است که بعد از ۱۶ سال از آغاز آن، هنوز به بهره برداری نرسیده است. پروژه ای که در صورت تکمیل این اتوبان ، مسافران مسیر ۳۰ دقیقه ای را در عرض ۱۰ دقیقه طی خواهند کرد.
در صورت تکمیل این پروژه عمرانی جمعیت قابل توجهی از ساکنان شهر سهند می توانند در مسیر ایمن و مطمئن و بدون ترافیک به عبور و مرور بپردازند.
یکی از مهم ترین سوالات مطرح شده در بین تمام ساکنان شهر سهند، علت تاخیر و پیشرفت لاک پشتی پروژه است که شاید اولین جواب می‌تواند این باشد که مگر در ایران کدام پروژه در موعد مقرر خود به پایان رسیده است!؟
در بازدید میدانی از محل احداث اتوبان تبریز_سهند، یکی از دست اندرکاران پروژه اظهار کرد که این پروژه می‌تواند در مدت چهار ماه آینده به اتمام برسد به شرطی که تخصیص اعتبار شده و دره هایی که در مسیر نیاز مبرم به احداث پل دارد در اسرع وقت به اتمام برسند.
برای اطلاع از اخرین وضعیت پروژه با مسعود پزشکیان نائب رئیس مجلس و اسماعیل برزگر مدیرپروژه تبریز-سهند گفت و گویی اختصاصی انجام داده ایم.
حالا باید با توجه به وضعیت این پروژه عمرانی منتظر ماند و دید در نهایت آیا پروژه تا آخر فصل تابستان به انتها میرسد یا کارگران مشغول کار در آن فصل پاییز را نیز روی این خط سپری می کنند.

خبرنگار : وحید پوررضوی
دبیر : میرا قربانی فر