سطوح همکاری

شما می توانید در سه سطح با «شمارسانه» همکاری داشته باشید:

سطح سه: شما با رسانه آشنایی ندارید و علاقه ای هم برای فعالیت مستمر با دستمزد در رسانه ندارید! در واقع به صو رت موردی می خواهید تنها یک عکس، ویدئو و… هر نوع محتوای دیگری را منتشر کنید. در این صورت می توانید با تکمیل فرم در «شمارسانه» ثبت نام و پس از دریافت ایمیل تایید، محتوای مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید. در این شکل همکاری اگر می خواهید محتوا با نام و یا بدون نام منتشر شود حتما در پیام ارسالی خود این نکته را قید کنید.

توجه: تمامی محتوا و اخبار ارسالی از سوی شما برای ما ارزشمند است و تمامی آنها توسط همکاران ما بررسی می شوند. اما درج شماره تلفن همراه کمک خواهد کرد تا محتوای ارسالی از سوی شما زودتر مورد بررسی قرار گرفته و در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر همکاران ما بتوانند با شما جهت تایید محتوا تماس بگیرند.

توجه: محتوای ارسالی از سوی شما، همچنین پروفایل حرفه ای شما در وب سایت «شمارسانه» به صورت کامل برای عموم مراجعان نمایش داده خواهد شد. تصاویری که با قوانین جاری کشور مقایرت داشته باشند نمی توانند به عنوان تصویر پروفایل نویسنده مورد استفاده قرار گیرند. در تکمیل فرم ها دقت کنید – به خصوص نام کاربری- چراکه تغییر برخی از اطلاعات نیازمند هماهنگی دفتر تهران است.

تمامی پرداخت های «شمارسانه» از طریق شماره کارت اعلامی از سوی همکاران خواهد بود. براین اساس حتما یک شماره کارت بانکی معتبر و متصل به شبکه شتاب را در فرم درج نمایید.

سطح دو: شما در هرکجای کشور علاقمند به رسانه هستید و دوست دارید مهارت های مربوط به روزنامه نگاری را بیاموزید. می توانید با انتخاب سطح دو و پر کردن فرم به مجموعه «شمارسانه» بپیوندید. همکاران ما در دفتر تهران شما را از راه دور راهنمایی خواهند کرد، در صورت لزوم فایل های آموزشی ساده برای شما ارسال خواهد شد تا بتوانید وارد این حرفه شوید. همچنین شما در هر استان به دبیر استانی «شمارسانه» در همان استان معرفی خواهید شد تا برای تهیه محتوا به ما کمک کنید. دستمزد شما پس از آنکه مهارت های ابتدایی را آموختید طبق تعرفه پرداخت خواهد شد.

سطح یک: شما هم اکنون از همکاران ما هستید که در استان های کشور استقرار دارید. در این صورت با تکمیل فرم پیش رو همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت؛ پس از تبادل نظر در خصوص استانداردهای «شمارسانه» شما به عنوان همکار ما در استان خود آغاز به فعالیت خواهید کرد. حق الزحمه نیز طبق تعرفه به صورت آنی – پس از انتشار محتوای شما پرداخت خواهد شد.

در صورتی که با مطالعه توضیحات این قسمت و بخش «شیوه نامه» همچنان راجع به همکاری با «شمارسانه» سوالی دارید می توانید از طریق شماره تلفن: ۰۲۱۸۸۲۵۳۹۳۳ از ساعت ۹ تا ۵ بعد از ظهر با همکاران ما در تماس باشید. همچنین از طریق حساب کاربری : @shomarasane_ir در تلگرام می توانید با ما در ارتباط باشید.